Oferta
Jesteśmy elastyczni. Dostosujemy naszą ofertę do wymagań i możliwości finansowych klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli chcesz, możesz powierzyć nam organizację całej imprezy/eventu/koncertu. Zajmiemy się kompleksowo sceną, dźwiękiem, światłem oraz współpracują z nami zespoły, które na żywo uświetnią Twoją imprezę zawodowo brzmiącym wykonaniem.

 

Nasze profesjonalnie przygotowane studio czeka na artystów. Zajmujemy się realizowaniem całego nagrania od surowych śladów, przez równanie, strojenie, mix, mastering, po zamówienie w Twoim imieniu płyty do tłoczenia.

 

Scena w zależności od potrzeb, może być w różnych konfiguracjach wielkości. Z zadaszeniem lub bez. Możemy rozstawić także tylko same podesty. Wszystko w taki sposób aby Twoja impreza posiadała dokładnie taką scenę jakiej potrzebuje.

Posiadamy systemy nagłaśniające dopasowane do potrzeby otoczenia. Od małych zestawów klubowych, po sceniczne systemy plenerowe. Nagłaśniamy całość razem z obsługą opinania instrumentów, wokalistów itp. Używamy własnych mikrofonów oraz monitorów tak aby zmartwieniem artystów było tylko grać jak najlepiej, a my dbamy o ich komfort i brzmienie.

Wystawa, konferencja, pokaz mody, wesele, każdy event wygląda lepiej gdy jest udekorowany światłem. Nawet najbardziej zwyczajna i szara sala potrafi się zmienić w magiczne miejsce gdy w odpowiedni sposób rozgrywa się tam gra światła. Takie właśnie wyzwania lubimy najbardziej, z Kopciuszka sal zrobić prawdziwą królewnę.

Wyliczamy, projektujemy i proponujemy rozwiązania akustycznej adaptacji pomieszczeń. Zarówno pod względem wyciszenia i redukcji odbić dźwięku jak i doboru i montażu systemów audio optymalnych do istniejących warunków i potrzeb.

 

Stała współpraca z producentami i dystrybutorami sprzętu audio umożliwia nam oferowanie w sprzedaży całych systemów nagłośnieniowych najlepszych firm. Rozwiązanie pomagamy zaprojektować oraz wdrożyć.

Ponieważ jedną z głównych gałęzi Audio Pro Work jest sklep muzyczny musicman.pl, na co dzień pracujemy z setkami klientów.  Pomagamy w zakupie pierwszego instrumentu do nauki jak i doborze profesjonalnych zestawów na scenę.